Kas jums būtu jāzina par pāri kamīna Dekoru

Ja Jums ir iespēja tonot ierīkot kamīnu, kas mājās, tad tas ir iespējams uzbūvēt āra kamīns. Atcerieties, ka, ja kamīns nav izmantota ilgstošu laika periodu piem vasarā, tas var attīstīties sterilā tukšumā. No otras puses, ja tā ir daļa no telpā, kas ir sadalīta vairākās zonās, līdzsvars ir jāpanāk, lai kamīns ir centrālais punkts, kad uguns deg, bet saplūst iestatījumu, kad to nelieto. Glezna Jūsu kamīna ir lieliska metode, lai nopelnītu pastāvīgu maiņu. Āra kamīns palīdzēs mainīt izskatu mājās un dārzā. Tā kā šāda veida ventless kamīns neprasa atšķirīgu uzstādīšanu, jums ir iespēja instalēt to jebkur. Optimālais / optimāli daļa ir pilnīgs izmērs sega ventless kamīns tipa parādīsies tieši tāpat kā parasto koka degšanas kamīnu.

Galvenais iemesls izvēloties kamīna ekrāns ir drošība, jo īpaši bērniem un mājdzīvniekiem. Tas var būt tikpat krāšņs vai tik vienkārši, kā stila telpā diktē. Vēl viens ļoti bieži veida kamīnu ekrāns ir izgatavots no dzelzs, misiņa vai tērauda un stiprinājumi saskaras vai pavarda brīvi stāvošas pirms kurtuvē.

virs kamīna Decor ?

Koka apdare papildina kamīni, kas ir parasto dekoru. Koka kamīns mantels ir diezgan populārs, un pastāv vairāki dizainu, ka jūs varat izvēlēties no. Paveikt savu mērķi un saņemt uz ļoti malas, tas var sākt ar vienīgo soli pērkot kamīns kamīns. Kamīns mantels tiek piedāvāti normāla izmēra. Kamīns kamīns tiek izmantota, lai uzlabotu izskatu blāvi kamīnu. Kamīns mantels parasti uzmanības centrā daudz dzīves telpu. Bez tam, pastāv nepabeigtus koksnes kamīns mantels, kas ir pārsteidzošs tiem, kas vēl jāizlemj optimālo / optimāli toni to apdare, lai tas sakristu ar viņu mājas interjerā.

Jūs varētu arī izmantot to kamīnu, ja jums tāds ir. Gēla kamīni nav izmantot skursteni, un sakarā ar to, tie ir daudz lētāk izmantot ilgtermiņā. Jūsu kamīns ir uzmanības centrā dzīvojamās telpas, kā arī kamīns jāveic attiecīgi dekorēti. Kam kamīns jūsu mājā padara vispār mājas dekoru, šķiet, vairāk grezns un moderns. Jūs varat viegli būt āra kamīns uzstādīta ārpus savu īpašumu, bet tas ir svarīgi, jūsu kopiena valdība pieļauj tādu kamīna veidu jūs vēlētos, lai safasēti.

Jūs esat jautājums, cik tas ir iespējams, lai mainītu kamīns apkārt. Nākamais, jums ir jāapsver, pirms iegādāties vai izveido kamīns ārpus, cik ilgi un naudas esat gatavi tērēt par jūsu vienības uzturēšanu. Jūsu kamīns būs jūsu ieguldījumu un ārējo pastiprinātāju no mājām, tāpēc tā ir jūsu izvēle, lai aizsargātu to, izmantojot ļoti labu krāsu hermētiķis. Ja youn’t ir liels akmens kamīns, bet ilgi par izskatu un justies akmens, ir vairāki mazāk dārgas stratēģijas, lai šo atšķirīgu izskatu jūsu īpašumam.

Comments are closed.